Koce bambusowe
Ręczniki bambusowe
Chusteczki bambusowe
Otulacze bambusowe
Pledy bambusowe

Kocyki, otulacze, pieluchy bambusowe i wiele więcej – poznaj markę MamaBoo

Narodziny dziecka to przełomowy moment, w którego konsekwencji przewartościowaniu ulega nasze całe życie. Razem z tą zmianą pojawiają się zupełnie nowe priorytety jak choćby bezpieczeństwo malucha. Warto już wtedy zwrócić uwagę na to, jak delikatna jest dziecięca skóra i zadbać o nią wybierając akcesoria takie jak kocyki, otulacze czy ręczniki wytwarzane z naturalnych, w pełni bezpiecznych materiałów. Marka MamaBoo proponuje wyroby bambusowe idealne dla najmłodszych od pierwszego dnia życia.

Włókno bambusowe – doskonały materiał na kocyki dla niemowląt

Do produkcji kocyków dziecięcych oraz pozostałych produktów dostępnych w naszym sklepie używamy włókna bambusowego z domieszką bawełny. Wspomniane włókno jest w pełni ekologicznym materiałem, ma właściwości antybakteryjne, prozdrowotne, a także antyalergiczne. A czy wiecie, że włókno bambusowe jest produktem medycznym? Warto również zauważyć, że wykonane z niego wyroby cechuje doskonały stopień termoregulacji, co szczególnie przydaje się letnią porą. Jeśli szukasz kocyka czy otulacza, który zagwarantuje Ci brak odparzeń czy innych podrażnień skóry, to wyroby z włókna bambusowego będą doskonałym wyborem.

Producent kocyków bambusowych dla dzieci – sprawdź naszą ofertę

W asortymencie sklepu MamaBoo znajdziesz m.in. szeroki wybór kocyków, otulaczy oraz chusteczek bambusowych. Proponujemy ręczniki kąpielowe dla dzieci. Z myślą o rodzicach przygotowaliśmy pled dzianinowy wykonany z przędzy bambusowej, który – ze względu na doskonałą termoregulację włókna bambusowego – sprawdzi się zarówno podczas długich zimowych wieczorów, jak i w trakcie lata. Co istotne, nasze produkty sprzedawane są w eleganckich opakowaniach, dzięki czemu od razu możesz podarować je swoim bliskim. Jeśli masz pytania odnośnie materiałów, z których korzystamy bądź jakiekolwiek inne wątpliwości – zadzwoń lub napisz. Czekamy na Ciebie.